Jednym z wciąż zauważalnych trendów ślubnych na 2014 rok będą typowe dla lat 20 pióra. Pary chcące odtworzyć klimat z tych lat choćby z filmu „Wielki Gatsby” powinny skorzystać z tego dodatku.

 

Rysunek1

 

Dodatki z piór można użyć zarówno w wystroju sali weselnej, kościołów, aut jak i w bukiecie ślubnym czy sukni ślubnej.  Ze względu jednak, na orginalność dodatku nie należy przesadzić z jego wykorzystaniem. Idealnym pomysłem na użycie piór do dekoracji ślubnych jest połączenie ich z kryształami lub elementami szklanymi. Takie zestawienie w połączeniu z wiosennymi kwiatami będzie wspaniałą dekoracją wesela.

 

Rysunek2

 

Oczywiście najbardziej popularny jest wystrój z białych piór. Kolor ten jest uniwersalny, więc może bardzo dobrze wyglądać z dodatkami w innym odcieniu. Poniżej przedstawiam parę inspiracji z różnokolorowych piór.

 

Rysunek3

Na tegorocznych targach ślubnych po raz pierwszy przedstawialiśmy ofertę firmy Lanika design. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszymi dekoracjami ślubnymi.

Dziękuję moim super hostessą  Kasi i Gosi. 🙂

Poniżej przedstawiamy fotorelacje stoiska .

 

DSC_0571

DSC_0585

DSC_0603

DSC_0621

DSC_0628

DSC_0700

DSC_0711

DSC_0729

DSC_0552

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zapraszamy wszystkich na Targi ślubne w Bydgoszczy, które odbędą się 2 lutego 2014 r. w Hali Łuczniczka.

Na targach ślubnych zobaczą Państwo aktualne trendy oraz nowości panujące na uroczystościach zaślubin w 2014 roku. Wiele przyszłych par będzie miało możliwość skorzystać z rabatu  na wystrój kościoła, sali weselnej i samochodu. Zachęcamy do podejścia na nasze stoisko Lanika design, abyśmy mogli Państwu szerzej zaprezentować naszą ofertę.

Plakat Bydgoszcz Targi Ślubne 2014 320_tcm55-167201

 

 

Pale pink, czyli bladoróżowy. Ten pastelowy modny odcień ma dużą ilość osobowości. Jest elegancki i kobiecy, a zarazem dziewczęcy i słodki. Najlepiej sprawdza się, jako kolor ślubu, gdyż w połączeniu z jasnym dodatkami utrzyma się, jako główna atrakcja.

INSPIRACJE01

INSPIRACJE-02

Trzeba przyznać, że nie wszyscy jesteśmy fanami różu. Natomiast w branży ślubnej jest to dość popularny kolor. Jeśli chcesz, aby twój ślub był w kolorze tzw. Dziewczęcym, ale zarazem żeby nie było zbyt intensywne i cukierkowato to pale pink jak najbardziej temu odpowiada.

INSPIRACJE-03

Blady róż bardzo dobrze wygląda w wielu kombinacja kolorystycznych. Bardzo dobrze komponuje się z takimi kolorami jak z szary, niebieski, turkusowy czy biały. Blady róż i szary tworzą elegancki wygląd. Natomiast połączenie tego koloru z turkusowym lub niebieskim może wyglądać dość nowocześnie. Blady różowy i zielony mogą wyglądać bardzo naturalnie, ponieważ może blady różowy i brązowy. Decydując się na róż tego dnia można stworzyć pełną gamę wspaniałych zestawień.

INSPIRACJE-04